ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 9 450 Kč

Regály a knihovny

V této kategorii naleznete netradiční, originální, designové a atypické regály, knihovny a policové díly. Kategorie zahrnuje zejména zajímavé a exotické regálové a policové stěny do obýváku pro ukládání různých předmětů a knih. Některé z policových regálů a stojanu můžeme použít jako zajímavý botník.

Jako samostatnou podkategorii lze brát nabídku ratanových stojanů (skříněk) na víno, které se dají velmi kombinovat s našimi exotickými sedačkami, komodami i postelemi. Rovněž malé policové díly ve tvaru ovcí jsou velmi žádaným a zajímavým netradičním artiklem.


Hloubka:
Šířka:
Výška:

Cena 9 900 Kč


Cena 11 250 Kč
Cena 13 050 Kč
Cena 13 730 Kč
Cena 17 550 KčDo naší nabídky stále zahrnujeme novou nabídku zajímavých regálů a knihoven, které splňují kritéria netradičního vzhledu a originálního provedení. V této kategorii netradičních policových dílů postupně shromažďujeme zajímavý nábytek do interiéru z tradičních i netradičních materiálů v běžném i exotickém provedení. Budeme rádi za jakýkoliv nápad či doporučení originálně řešených policových stěn, regálů a knihoven, které zatím v nabídce nemáme.