ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 9 450 Kč

Stoly a stolky

Kategorie stolů a stolků zahrnuje velmi zajímavé a netradiční stoly pro různé použití. Naleznete zde širokou nabídku konferenčních a TV stolků do obýváku, noční stolky do ložnice, či psací a jídelní stoly z masivu i jiných materiálů.

Do všech části bytů lze pak také doporučit některý náš odkládací stolek, případně můžeme některé stolky použít i jako stolek na balkón, toaletní stolek, květinový stolek, pc stolek, televizní stolek a stolek pod notebook.

Snažíme se vybírat vždy něčím výjimečné stoly a stolky, proto se zaměřujeme na stoly designové a vzhledově exotické. Dřevěné stoly vybíráme nejčastěji z masivu exotických dřevin, ale v nabídce máme i jiné materiály.


Hloubka:
Šířka:
Výška:

Cena 1 890 Kč
Cena 2 250 Kč


Cena 2 700 Kč
Cena 2 980 Kč

novinkaCena 2 980 Kč
Cena 3 919 Kč
Cena 3 920 Kč 

V této kategorii netradičních stolů a stolků máme stoly z tradičních i netradičních materiálů v běžném i exotickém provedení. Stoly i stolky jsou často z odolného a tvrdého exotického dřeva v provedení masiv a jejich vzhled připomíná často až koloniální či indický nábytek.

Pokud je nutné stolek často přemisťovat, doporučujeme zvolit stolek na kolečkách, nebo pojízdný stolek pro lehčí manipulaci.

Poslední dobou také narůstá poptávka na stolek pod notebook a televizi. U větších stolů pak zákazník nejčastěji hledá pc stoly, jídelní stoly nebo psací a rohové stoly.

Všechny typy stolů a stolků určitě naleznete v naší široké nabíce, neváhejte se na cokoliv zeptat.