ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 9 450 Kč

FAQ - časté dotazy
FAQ

Lze si někde Váš originální nábytek prohlédnout osobně?

Ač bychom všem  velmi rádi umožnili osobní zkušenost se všemi našimi netradičními produkty, nejsme vzhledem k široké nabídce a nutnosti dovozu některých produktů schopni toto aktuálně umožnit. Nezbývá než plně důvěřovat webové prezentaci, protože produkty opravdu odpovídají  našemu netradičnímu vzhledu. Případné minimální barevné odlišnosti (typ monitoru, použité dřevo a jeho stáří apod.) určitě nebudou na závadu.

 

Proč lze na Vašem e-shopu platit na dobírku pouze u objednávek do 20 000 Kč?

Dobírku vzhledem k povaze zboží a vyšší ceně za dopravu nábytku standardně umožňujeme pouze v hodnotách objednávek do 20 000 Kč vč. DPH. Někteří dopravci navíc bohužel nejsou ochotni přebírat od zákazníků vyšší částky, a proto nám ani jiná možnost nezbývá.

Jelikož majitel společnosti je Fyzická osoba a ručí za ni celým svým majetkem (na rozdíl od s. r. o.),  není třeba mít obavy s platbou předem.

U produktů s delší dobou dodání umožňujeme na vyžádání platbu pouze 50% zálohy z koncové ceny, aby všechny Vaše finanční prostředky nezůstávaly celou dobu na našem účtu.

 

Proč u některých produktů není uveden termín dodání?

U velké části produktů umožňujeme výběr z velké škály barevných variant (odstínů dřeva) a nejsme vždy schopni držet všechny varianty skladem, nebo průběžně informaci na webu měnit. Velká část produktů je ručně vyráběná a dovážená z exotických zemí a termíny dovozu se mohou dle sezóny průběžně měnit. Neváhejte nás proto kontaktovat pro zjištění aktuální dostupnosti konkrétního prodktu.