ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 9 450 Kč

O NÁS
O NÁS

Naše firma ze začátku vznikla z pocitu nedostatku kvalitní nabídky netradičního a originálního nábytku na českém trhu, kdy jsme jako majitelé sháněli tyto produkty pro vlastní potřebu a nechtěli se spokojit s tuctovou a neoriginální všedností běžných nábytkových řetězců.

Jelikož nás sortiment originálního a netradičního nábytku doslova uchvátil, povýšili jsme naše hobby na podnikání a začali jsme se naplno věnovat prodeji a propagaci netradičního, originálního a designového nábytku.

Jako jedna část z našich aktivit slouží tato ucelená internetová a neustále se rozšiřující prezentace netradičních, originálních, exotických a designových stolů, skříní, postelí, židlí, křesel, komod, sedaček a dalších doplňků.

Již od samotného založení naší společnosti se snažíme o zákaznicky orientovaný přístup a oboustrannou vzájemnou důvěru s našimi obchodními partnery. Obchod pro nás není jen prostředek k získání financí, ale zejména radost z úspěšného uspokojení poptávky našich zákazníků.

Je pro nás prioritou spolupracovat jen s těmi nejspolehlivějšími dodavateli a kvalitními produkty. Proto Vám můžeme nabídnout veškeré zboží a služby za přijatelné ceny a to bez vlivu na kvalitu a další technické parametry výrobku.

Hlavním cílem naší společnosti je naprostá spokojenost zákazníka.